Wykorzystaj newsletter w swoim biznesie i zacznij zarabiać więcej, pracując mniej, bez konieczności stałej obecności w mediach społecznościowych.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i jak to zrobić, to dobrze trafiłaś. Pomogę Ci zaprząc newsletter do pracy dla Twojej firmy.

Chcesz wreszcie...

uwolnić swój czas, by móc robić to, w czym jesteś najlepsza i co kochasz?

zacząć sprzedawać swoje produkty cyfrowe i zarabiać więcej?

przestać zajmować się technikaliami, a skupić się na świetnym przygotowaniu merytorycznym kampanii i swojej oferty?

bez spiny i chaosu zaplanować i przeprowadzić wydarzenie sprzedażowe typu webinar lub wyzwanie?

stworzyć swoją listę mailingową złożoną z potencjalnych klientów a nie przypadkowych osób?

Znasz to?

Męczy Cię już konieczność stałej obecności w mediach społecznościowych i dostosowywanie się do co raz to nowych trendów? Masz już dość zastanawiania się, co jeszcze możesz zrobić, powiedzieć, nagrać, by przyciągnąć na swoje profile więcej obserwujących, którzy lajkują Twoje posty, ale nic nie kupują? Chciałabyś wreszcie uwolnić się od swojego biznesu, by sprzedaż działa się bez Twojego pełnego zaangażowania? Wiesz, że powinnaś mieć newsletter, bo wszyscy o tym mówią, ale nie wiesz, jak zabrać się za jego wdrożenie? Nie masz ani chęci ani czasu, by grzebać w technikaliach i uczyć się nowego narzędzia.

Wyobraź sobie, że...

Możesz pracować spokojnie i bez pośpiechu, robiąc to, w czym jesteś najlepsza.

Twoja list e-mail wciąż rośnie, a do sklepu systematycznie wpadają nowe zamówienia.

Podczas kampanii sprzedażowych Twoich kursów i programów on-line z łatwością osiągasz swoje cele sprzedażowe, dzięki przemyślanym i poukładanym działaniom.

Osiągasz określony efekt finansowy dzięki świetnie poprowadzonemu wydarzeniu sprzedażowemu i skutecznej sekwencji sprzedażowej.

Brzmi dobrze?

Chcesz zacząć sprzedawać z pomocą newslettera w automatycznych lejkach sprzedażowych i podczas kampanii promocyjnych? ​

Wybierz jedną z opcji wsparcia

Kim jestem?

Nazywam się Małgosia Łapiuk i jestem specjalistką od e-mail marketingu.

Pomagam przedsiębiorczyniom wykorzystać listę mailingową do budowania głębszej relacji z odbiorcami, dzięki czemu mogą z łatwością sprzedawać swoje produkty i usługi bez ogromnych zasięgów i ciągłej obecności w mediach społecznościowych.

Od 5 lat wspieram kobiety w rozwoju ich biznesów on-line, jako ich prawa ręka. W tym czasie miałam okazję pracować przy kilkunastu kampaniach sprzedażowych, podczas których wykorzystywałyśmy e-mail marketing. 

Stworzyłam skuteczne ścieżki zapisu na newsletter dla moich klientek i pomogłam ułożyć im plan komunikacji w newsletterze, dzięki któremu nie muszą wciąż się zastanawiać, o czym mają w nim napisać.

Jestem oficjalnym ekspertem MailerLite, a także ukończyłam kurs Mailketing. Z ogromną pasją poszerzam swoją wiedzę na temat marketingu internetowego i prowadzenia biznesu on-line, by jeszcze skuteczniej wspierać moje klientki.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Na początku współpracy pobieram opłatę w wysokości 40% ceny usługi, na jej zakończenie – wysokości 60%.

 Termin płatności to 7 dni.

Ponieważ sprzedaję swoje usługi i wiedzę w formie wykonania ustalonych zadań online – nie przyjmuję zwrotów po akceptacji klienta. Oczywiście masz możliwość 2-3 rewizji naszego projektu.

Tak, oczywiście. Moja standardowa stawka godzinowa przy realizacji zadań związanych z e-mail marketingiem to 150 zł brutto. 

W zależności od usługi:

  • Prosty lejek z OTO – 4-5 tygodni
  • Wyzwanie sprzedażowe 4-5 tygodni

Niepotrzebnie!

Otrzymasz ode mnie wszystkie wskazówki, co do tego jak dane zadanie ma zostać wykonane.

Nie ma się czego bać – w razie pytań – jestem dostępna mailowo podczas naszej współpracy.

Pracuję z osobami, które sprzedają swoje usługi i produkty oparte o dzielnie się wiedzą. Abyśmy mogły zacząć współpracę musisz mieć już zbudowane fundamenty swojego biznesu, czyli określonego idealnego klienta oraz ofertę usług i produkty cyfrowe. 

Niestety, nie jestem aż tak wszechstronna 😉 Lead magnet, produkt do oferty jednorazowej będziesz musiała przygotować sama. Podobnie teksty na strony (w tym przypadku mogę Ci jedynie wskazać, jakie elementy treści powinny się na nich znaleźć lub polecę Ci copywritera).  

Niestety nie, ale mogę polecić Ci specjalistę w tym zakresie. 

Jeśli masz dodatkowe pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi – wyślij do mnie maila – postaram się na nie odpowiedzieć.