Ty też możesz zostać wirtualną asystentką i pracować na własnych zasadach - przekonaj się sama.

Bezpłatny cykl WArszatatów dla osób, które chciałby pracować jako WA, ale nie wiedzą, jak zacząć i czy zawód ten jest dla nich odpowiedni.

Dzięki WArsztatom przekonasz się, że Ty również możesz działać jako WA, nawet jeśli wydaje Ci się, że startujesz od zera. ​

31.08 -25.09.2023
w każdy poniedziałek i czwartek
godz. 20.00

Zapisz się dziś, a otrzymasz dostęp do wszystkich nagrań.

Koniec gdybania, przejdź do działania —
zostań wirtualną asystentką i pracuj, kiedy chcesz i skąd chcesz.

Wiele z nas dochodzi do takiego etapu w swoim życiu, w którym czuje, że nadszedł czas na zamianę. Ale często nie wiemy, jak się do tej zmiany przymierzyć. Czy kierunek, o którym myślimy, jest właściwy i dla nas odpowiedni?

Weź udział w cyklu bezpłatnych live’ów i przekonaj się, czy zawód wirtualnej asystentki jest tym, czego szukasz i czego potrzebujesz, by wreszcie żyć i pracować na własnych zasadach.

Podczas cyklu WArsztatów dowiesz się:

Zobacz opinie po zakończonych WArsztatach

Cześć! Nazywam się Małgosia Łapiuk i jestem PRAWĄ RĘKĄ BIZNESÓW ON-LINE.

Jeszcze niedawno byłam w tym samym miejscu co Ty.

Po 11 latach pracy w urzędzie szukałam pomysłu na siebie i zastanawiałam się, czy sprawdzę się jako wirtualna asystentka.

Na szczęście mimo obaw i wątpliwości podjęłam decyzję, że spróbuję zmienić moje życie zawodowe.

Od czterech lat pracuję jako wirtualna asystentka i dziś mam kilka długoterminowych współprac i zdarza mi się odmawiać nowym klientom.

Chcę pokazać innym kobietom, że mogą zmienić swoje życie i zostać wirtualną asystentką, nawet jeśli wydaje im się, że startują od zera.

Zapraszam Cię na cykl WArsztatów, podczas którego podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Pokażę Ci, jak wiele ma do zaoferowania zawód wirtualnej asystentki i udowodnię Ci, że możesz się w nim odnaleźć, nawet jeśli wydaje Ci się, że nic nie umiesz.

Zapisz się dziś, a otrzymasz dostęp do wszystkich nagrań!

.

Sprawdź tematy spotkań i terminy: