Cześć, nazywam się Małgosia Łapiuk

Sprawiam, że prowadzenie Twojego biznesu staje się łatwiejsze.

Jestem menadżerką biznesów on-line, czyli Twoją prawą ręką.

Pomogę Ci poukładać Twój biznes on-line, byś mogła przestać sprzedawać swój czas i zyskać spokój wewnętrzny, że Twój biznes jest w dobrych rękach, nawet gdy Ty nie pracujesz.

Opowiem Ci trochę o sobie i o tym, dlaczego zostałam menedżerką biznesów on-line.

Przez 11 lat pracowałam w urzędzie i byłam przekonana, że lepszej pracy nie mogłam sobie wymarzyć. No wiesz, stała pensja, stabilizacja, generalnie spokój. Aż nadszedł taki moment, w którym poczułam, że stoję w miejscu, a ta praca nie daje mi żadnych perspektyw.

Wyobraziłam sobie siebie za 20 lat siedzącą przy tym samym biurku i wykonującą te same zadania i … byłam przerażona. Zaczęłam więc szukać pomysłu na siebie. Zajęcia, które byłoby wyzwaniem i motorem do ciągłego rozwoju, a jednocześnie pozwalało mi realizować moją potrzebę bycia potrzebnym.

No i znalazłam.

Skończyłam kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja i oto jestem. 

Wspieranie przedsiębiorczych osób, udział w ich fantastycznych projektach, odkrywanie nowych możliwości i poszerzanie granic tego, co uznawałam za niemożliwe, daje mi radość i satysfakcję, której dawno już nie czułam. 

Pracując jako wirtualna asystentka, poznałam fantastycznych ludzi, którzy mają to “coś”, co mogą dać innym. “Coś” co zaspokaja potrzeby, rozwiązuje problemy, zmienia życie.

I jaram się jak pochodnia, gdy mogę uczestniczyć w ich projektach, obserwować jak rozwija się ich biznes i jak dają wartość swoich odbiorcom.

Wierzę, że dobrą współpracę buduje się na zaufaniu. Dlatego dbam o to, by można było na mnie polegać. Nie lubię bylejakości, dlatego pracuję rzetelnie i dostarczam efekty na wysokim poziomie.

Od 2019 r. wspieram soloprzedsiębiorczynie w prowadzeniu ich biznesów online. Stopniowo z wirtualnej asystentki, która wykonywała proste zadania, przeobraziłam się w menadżerkę biznesów on-line. 

Pomagałam w tworzeniu produktów cyfrowych takich jak e-booki i kursy on-line. Brałam udział w kilkunastu kampaniach sprzedażowych książek, e-booków, kursów i programów online.

To właśnie dzięki mojemu doświadczeniu oraz talentowi do gromadzenia przydatnych informacji o rozwiązaniach, trendach i narzędziach, mogę skutecznie wesprzeć Cię w realizacji Twojej wizji.

Natomiast moje zamiłowanie do planowania, układania jasnych instrukcji i procedur sprawi, że zyskasz spokój i zamiast gasić pożary, będziemy im zapobiegać.

Zaproś mnie do swojego projektu i sprawdź, co możemy razem osiągnąć.

Opinie klientów

Sprawdź, co mówią o współpracy ze mną inni

Współpraca z Małgosią przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Wykonała dla mojej firmy szczegółowy research, zajęła się korespondencją mailową i telefonicznym kontaktem z potencjalnym klientem. Przez cały okres współpracy otrzymywałam raporty o wynikach zadań. Ona sama również wychodziła z inicjatywą sposobów wykonywania powierzonych jej prac. Zdecydowanie polecam współpracę z Małgosią.
Kobieta w okularach
Paula Nawrocka
LinguaStricte
Małgosia wykonywała dla mnie różne zadania związane z Wirtualną Asystą. Nigdy mnie nie zawiodła. Wszystkie prace dowiezione są na czas i na najwyższym poziomie. To bardzo uzdolniona osoba o wielu talentach. Główny zasób - copywriting. Ale i inne zadania mogę jej polecić w ciemno. Polecam współpracę z nią na wielu poziomach!
Ela Wolińska
Pomoc dla Biznesu
Miałem przyjemność korzystać z usług Pani Małgosi jako Wirtualnej Asystentki. Pani Małgosia cechuje się dokładnością i kreatywnością podczas realizacji zleconych zadań. Nie tylko należycie wykonuje przekazane obowiązki, ale sama potrafi dostrzec problemy i zasugerować ich rozwiązanie. Jest otwarta na informację zwrotną odnośnie swoje pracy. Ponadto ceniłem sobie szybki i rzeczowy kontakt. Pani Małgosia to rzetelny i odpowiedzialny współpracownik. Polecam! ​
Piotr Kukuła
Piotr Kukuła
Szkoła Językowa Kierunek Wschód
Współpracuję z Małgosią już od kilku miesięcy. Zawsze mogę na niej polegać. Jest osobą niezwykle terminową i zaangażowaną we wspólne cele zespołu. Jej mocną stroną jest copywriting - posiada niezwykłą zdolność do tworzenia lekkiej w odbiorze treści. Świetnie sprawdza się również w innych zadaniach, czy to administracyjno-biurowych, czy związanych z działaniami w social mediach. Mogę z czystym sumieniem polecić ją do współpracy każdemu, kto szuka osoby w pełni odpowiedzialnej za swoje zadania.
Ela Zielińska
VAssistance
Współpraca z Małgosią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Małgosia jest wyjątkową osobą i współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Jestem mamą dwójki dzieci, gdyby nie Małgorzata mój fanpage na Facebooku i newsletter świeciłby pustkami. A blog nie miałby nic wspólnego z SEO. Dzięki Małgosi sprzedaż moich kalendarzy przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, wszystko dzięki harmonogramom postów sprzedażowych, treści maili, które dla mnie zaplanowała. W końcu wszystko ma ręce i nogi. Z pewnością otworzyła mi się oczy na szereg możliwości rozwoju mojej małej firmy, których wcześniej nie dostrzegałam, za co jestem Małgosi bardzo wdzięczna!
Daria Wilikinson
Bliżej polskiej sobotniej szkoły
Małgosia jest profesjonalną asystentką. Bardzo dobrze zna się na swoim fachu, solidnie wykonuje wszystkie powierzone zadania. Tematów lub czynności, których jeszcze nie zna, błyskawicznie się uczy. Małgosi zadania można wytłumaczyć i po ich przyjęciu są one samodzielnie, sprawnie, dokładnie realizowane. Wyniki pracy są więcej niż zadowalające. Szczerze polecam.
Łukasz Koronczok
NetAnaliza
Profesjonalne podejście Małgosi do pracy ze mną urzekło mnie od samego początku. Moje potknięcia były rozumiane i przede wszystkim wspierane przez Gosię, która wychodziła moim potrzebom naprzeciw. Proponowała dodatkowe spotkania, rozwiązania problemów, sugerowała, co można zrobić, aby pójść do przodu z tematem. Bardzo doceniam inicjatywę Gosi. Proaktywna postawa powinna charakteryzować każdą wirtualną asystentkę. I taka właśnie jest Gosia: proaktywna, dokładna, zaangażowana, rozwiązująca problemy tu i teraz. Polecam współpracę z Małgosią przedsiębiorczyniom, które realizują swoją ścieżkę rozwojową i brakuje im rąk do pracy przy: budowaniu stron sprzedażowych, umieszczaniu i opisywaniu produktów do sklepu, tworzeniu grafik, rozwiązywaniu bieżących problemów, których jest bez liku w biznesie online. Newsletter? To dla Małgosi żaden problem - potrafi segmentować, grupować, planować. Oj, czego ta Gosia nie potrafi 🙂 a jak czegoś nie potrafi, to się nauczy (jak sama mówi) i to potwierdzam! Jestem wdzięczna, że mogłam pracować z Gosią.
Potrzebowałam osoby, która zajmie się moimi mediami społecznościowymi w taki sposób aby całość wyglądała profesjonalnie, stworzone treści były wykorzystane jak najlepiej tzn. rozdystrybuowane we wszystkich moich kanałach komunikacji i najważniejsze, abym nie musiała tym za wiele myśleć. Obecnie całość wygląda tak, że planuję i nagrywam filmy na YT, zajmuje mi to ok. 2-3h w miesiącu a całą resztą zajmuje się Pani Małgosia. Oszczędzam masę czasu, a to jest wg mnie nieocenione. Pani Małgosia jest niesamowicie zorganizowana, poukładana, samodzielna i twórcza. Wszystko odbywa się tak jak tego pragnęłam a jednocześnie przy moim minimalnym zaangażowaniu. Panią Małgosię poleciłabym wszystkim, którzy chcą w spokoju zając się rozwojem biznesu a niestety nie mają do tego przestrzeni bo są zalewani masą drobnych ale ważnych spraw. Dzięki jej pomocy działania na social media są regularne i wszystko nabrało pędu. Jestem przeszczęśliwa 😊
Nawiązałem współpracę z Gosią, ponieważ chciałem zlecić poboczne zadania w swoim biznesie, żebym mógł się skupić na tworzeniu merytoryki i kontentu. Z perspektywy czasu widzę, że była to dobra decyzja 🙂 Wciąż uczę się delegowania zadań. Uważałem, że wszystko zrobię sam i ciężko było mi oddawać zadania innym. A okazało się, że Gosia robi zadania znacznie lepiej ode mnie. Szczególnie jeśli chodzi o pisanie newslettera. Dzięki temu mam przestrzeń na tworzenie treści, które wykorzystuję do zwiększania zasięgów w swoim biznesie. Poleciłbym współpracę z Gosią każdej osobie, która chce odzyskać czas w swoim biznesie. Dzięki jej wsparciu mogę się skupić na czynnościach, które zwiększają mój dochód, bo wiem, że reszta jest przez Gosię zaopiekowana. Podoba mi się to, że Gosia wychodzisz z inicjatywą i daje różne pomysły, jak coś mogę usprawnić w biznesie. Też przypomina się, jak nie zrobię swoich zadań na czas i dzięki temu nawet jak są z "poślizgiem", to je wykonam.
Podjęcie współpracy z Gosią to BARDZO DOBRA decyzja dla mnie jako przedsiębiorcy, ale i dla mojej firmy:) Moim największym problemem była "lista TO DO w głowie" która wiecznie czekała na realizację, gdy będzie nadwyżka czasu. Jak wiemy, nadwyżka czasu, jak się prowadzi swój biznes, nigdy nie istnieje:) Ale za to jest GOSIA:). Ja jak mam wyczyszczoną listę "to do" jestem spokojniejsza. Wiem, że pcham plany do przodu i odhaczam ważne cele jako ZREALIZOWANE. Dzięki temu czuję rozwój siebie i firmy. Polecam współpracę z Gosią każdej przedsiębiorczyni, co myśli, że sama zrobi "szybciej i lepiej". Zaufaj Gosi czym prędzej i odetchnij, gdy w końcu nie musisz robić wszystkiego sama i otwórz się na to, że delegowanie działań to Twój rozwój i firmy. Uwolnisz czas na inne ważne rzeczy.
Nie wyobrażam sobie już działać bez Gosi 😉 Jestem chodzącą burzą pomysłów, a zanim skończę mówić, już działam. To spowodowało niezły chaos w moich projektach, co przekładało się na chaos w działaniach i w mojej głowie. A jak działa się z chaosem w głowie, dobrze wiesz — nie działa się. Moim największym problemem jest to, że bardzo nie lubię rezygnować. Z niczego. A to niestety nie pomaga w ogarnięciu chaosu. Oczywiście, że nad tym pracuję, ale jako właścicielka biznesu sama wiesz, jak jest — czasami trudno puścić projekt, któremu poświęciłaś ostatnie tygodnie, miesiące, a nawet lata życia. I tu cała na biało wchodzi Gosia 🙂 Początkowo nasza relacja opierała się na codziennym wsparciu ze strony Gosi. Ściągała ze mnie zadania, których nie muszę wykonywać osobiście, a które są ważne dla mojego biznesu i zrobić je trzeba. Dzięki temu ja mogłam skupić się na tym, w czym jestem najlepsza. Później Gosia przejęła obowiązki w projekcie, który jest moim oczkiem w głowie, więc jak możesz się domyślać, nie tak łatwo było go "oddać". Poradziła sobie rewelacyjnie! Do tego stopnia, że to ona zarządzała nim lepiej niż ja! Znów mogłam skupić się na tym, w czym jestem najlepsza. Od jakiegoś czasu pracujemy również nad zautomatyzowaniem działań w moim biznesie. To dla mnie świetne rozwiązanie, bo dzięki temu projekty, na które nie mam czasu, nadal mogą żyć. Gosia ma świetne pomysły i trafne spostrzeżenia. Dostrzega szanse i zagrożenia i z chęcią przejmuje inicjatywę w działaniach, a to cechy, które bardzo cenię we współpracownikach. Odkąd współpracujemy, wiele się zmieniło. Zadania z listy TO DO dzieją się i w końcu przestaję przepisywać je na kolejny dzień, zyskałam zaufaną partnerkę biznesową, której nie trzeba 100 raz powtarzać co jest do zrobienia. Co więcej — czego nie dopowiem, to Gosia doczyta 🙂 A co najważniejsze... zyskałam spokój wewnętrzny, że mój biznes jest w dobrych rękach, gdy mnie w nim nie ma! Tego nie da się wycenić 🙂 Polecam z czystym sercem!
Zdecydowałam się na współpracę z Małgosią, ponieważ potrzebowałam wsparcia w stworzeniu newslettera, ustawienia systemu mailingowego oraz zbudowania strony z zapisem na bezpłatny webinar, a także strony z osadzonym już webinarem. To była bardzo dobra decyzja! Dzięki Małgosi mam założone i skonfigurowane konto w MailerLite, newsletter, stronę zapisu i stronę lądowania do webinaru oraz podpiętą politykę prywatności. Małgosia dała mi także wsparcie poprzez polecenie osób, które wykonują pracę poza jej ofertą, a które były mi potrzebne. Także, o co zapytałam, to miałam konkretne wskazówki. Polecę współpracę z Małgosią moim klientkom, które starują w biznesie online, bo mam świadomość tego, że taka współpraca jest bardzo wspierająca, można zająć się swoim biznesem, a nie technikaliami, to bardzo przyspiesza proces. Mam 10-letnie doświadczenie w biznesie, ale online to dla mnie nowość. Czuję wielką ulgę, że jest ktoś taki jak Małgosia, która jest kompetentna, ma wiedzę i pamięta o wszystkich kwestiach prawnych. Nie czuję się z tym wszystkim sama.
Jestem Trenerką Wirtualną - prowadzę warsztaty z zakresu kompetencji miękkich dla biznesu i osób prywatnych. Z Gosią miałam przyjemność współpracować przy tworzeniu newslettera. Formularze zapisu, maile powitalne, ustawienia, wybór narzędzia - to mnie przerażało. Potrzebowałam wsparcia technicznego i marketingowego, żeby w ogóle zacząć działać. Wszystko to dostałam! Gosia przeprowadziła mnie przez cały proces od A do Z. Pomogła mi również napisać pierwsze angażujące treści dla moich odbiorców i zaplanowała plan komunikacji na 3 miesiące. Cała współpraca przebiegła szybko, sprawnie, a przede wszystkim bardzo jakościowo. Każda wiadomość od Gości to konkretne informacje, podpowiedzi i wskazówki. Dzięki Gosi czuję się dziś przygotowana do bieżącego pisania mojego newslettera Wirtualnej Trenerki. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z pisaniem newslettera to zdecydowanie polecam współpracę z Gosią! Od początku będziesz miał_a ustawione i zaplanowane wszystko tak jak należy, a pisanie regularnych wiadomości stanie się czystą przyjemnością.
Zdecydowałam się na współpracę z Małgosią, ponieważ potrzebowałam wsparcia w stworzeniu newslettera, ustawienia systemu mailingowego oraz zbudowania strony z zapisem na bezpłatny webinar, a także strony z osadzonym już webinarem. To była bardzo dobra decyzja! Dzięki Małgosi mam założone i skonfigurowane konto w MailerLite, newsletter, stronę zapisu i stronę lądowania do webinaru oraz podpiętą politykę prywatności. Małgosia dała mi także wsparcie poprzez polecenie osób, które wykonują pracę poza jej ofertą, a które były mi potrzebne. Także, o co zapytałam, to miałam konkretne wskazówki. Polecę współpracę z Małgosią moim klientkom, które starują w biznesie online, bo mam świadomość tego, że taka współpraca jest bardzo wspierająca, można zająć się swoim biznesem, a nie technikaliami, to bardzo przyspiesza proces. Mam 10-letnie doświadczenie w biznesie, ale online to dla mnie nowość. Czuję wielką ulgę, że jest ktoś taki jak Małgosia, która jest kompetentna, ma wiedzę i pamięta o wszystkich kwestiach prawnych. Nie czuję się z tym wszystkim sama.

KONTAKT

Potrzebujesz wsparcia prawej ręki biznesu on-line?