małgosia łapiuk

Cześć, nazywam się Małgosia Łapiuk

Sprawiam, że prowadzenie Twojego biznesu staje się łatwiejsze.

Jestem prawą ręką biznesów on-line. 

Wspieram przedsiębiorcze kobiety w działaniach marketingowych, by mogły skuteczniej docierać do swoich klientów.

Opowiem Ci trochę o sobie i o tym, dlaczego zostałam wirtualną asystentką.

Przez 11 lat pracowałam w urzędzie i byłam przekonana, że lepszej pracy nie mogłam sobie wymarzyć. No wiesz, stała pensja, stabilizacja, generalnie spokój. Aż nadszedł taki moment, w którym poczułam, że stoję w miejscu, a ta praca nie daje mi żadnych perspektyw.

Wyobraziłam sobie siebie za 20 lat siedzącą przy tym samym biurku i wykonującą te same zadania i … byłam przerażona. Zaczęłam więc szukać pomysłu na siebie. Zajęcia, które byłoby wyzwaniem i motorem do ciągłego rozwoju, a jednocześnie pozwalało mi realizować moją potrzebę bycia potrzebnym.

No i znalazłam.

Skończyłam kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja i oto jestem. 

Wspieranie przedsiębiorczych osób, udział w ich fantastycznych projektach, odkrywanie nowych możliwości i poszerzanie granic tego, co uznawałam za niemożliwe, daje mi radość i satysfakcję, której dawno już nie czułam. 

Pracując jako wirtualna asystentka, poznałam fantastycznych ludzi, którzy mają to “coś”, co mogą dać innym. “Coś” co zaspokaja potrzeby, rozwiązuje problemy, zmienia życie.

I jaram się jak pochodnia, gdy mogę uczestniczyć w ich projektach, obserwować jak rozwija się ich biznes i jak dają wartość swoich odbiorcom.

Wierzę, że dobrą współpracę buduje się na zaufaniu. Dlatego dbam o to, by można było na mnie polegać. Nie lubię bylejakości, dlatego pracuję rzetelnie i dostarczam efekty na wysokim poziomie.

Zaproś mnie do swojego projektu i sprawdź, co możemy razem osiągnąć.

Opinie klientów

Sprawdź, co mówią o współpracy ze mną inni

Współpraca z Małgosią przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Wykonała dla mojej firmy szczegółowy research, zajęła się korespondencją mailową i telefonicznym kontaktem z potencjalnym klientem. Przez cały okres współpracy otrzymywałam raporty o wynikach zadań. Ona sama również wychodziła z inicjatywą sposobów wykonywania powierzonych jej prac. Zdecydowanie polecam współpracę z Małgosią.
Kobieta w okularach
Paula Nawrocka
LinguaStricte
Małgosia wykonywała dla mnie różne zadania związane z Wirtualną Asystą. Nigdy mnie nie zawiodła. Wszystkie prace dowiezione są na czas i na najwyższym poziomie. To bardzo uzdolniona osoba o wielu talentach. Główny zasób - copywriting. Ale i inne zadania mogę jej polecić w ciemno. Polecam współpracę z nią na wielu poziomach!
Ela Wolińska
Pomoc dla Biznesu
Miałem przyjemność korzystać z usług Pani Małgosi jako Wirtualnej Asystentki. Pani Małgosia cechuje się dokładnością i kreatywnością podczas realizacji zleconych zadań. Nie tylko należycie wykonuje przekazane obowiązki, ale sama potrafi dostrzec problemy i zasugerować ich rozwiązanie. Jest otwarta na informację zwrotną odnośnie swoje pracy. Ponadto ceniłem sobie szybki i rzeczowy kontakt. Pani Małgosia to rzetelny i odpowiedzialny współpracownik. Polecam! ​
Piotr Kukuła
Piotr Kukuła
Szkoła Językowa Kierunek Wschód
Współpracuję z Małgosią już od kilku miesięcy. Zawsze mogę na niej polegać. Jest osobą niezwykle terminową i zaangażowaną we wspólne cele zespołu. Jej mocną stroną jest copywriting - posiada niezwykłą zdolność do tworzenia lekkiej w odbiorze treści. Świetnie sprawdza się również w innych zadaniach, czy to administracyjno-biurowych, czy związanych z działaniami w social mediach. Mogę z czystym sumieniem polecić ją do współpracy każdemu, kto szuka osoby w pełni odpowiedzialnej za swoje zadania.
Ela Zielińska
VAssistance
Współpraca z Małgosią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Małgosia jest wyjątkową osobą i współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Jestem mamą dwójki dzieci, gdyby nie Małgorzata mój fanpage na Facebooku i newsletter świeciłby pustkami. A blog nie miałby nic wspólnego z SEO. Dzięki Małgosi sprzedaż moich kalendarzy przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, wszystko dzięki harmonogramom postów sprzedażowych, treści maili, które dla mnie zaplanowała. W końcu wszystko ma ręce i nogi. Z pewnością otworzyła mi się oczy na szereg możliwości rozwoju mojej małej firmy, których wcześniej nie dostrzegałam, za co jestem Małgosi bardzo wdzięczna!
Daria Wilikinson
Bliżej polskiej sobotniej szkoły
Małgosia jest profesjonalną asystentką. Bardzo dobrze zna się na swoim fachu, solidnie wykonuje wszystkie powierzone zadania. Tematów lub czynności, których jeszcze nie zna, błyskawicznie się uczy. Małgosi zadania można wytłumaczyć i po ich przyjęciu są one samodzielnie, sprawnie, dokładnie realizowane. Wyniki pracy są więcej niż zadowalające. Szczerze polecam.
Łukasz Koronczok
NetAnaliza
Profesjonalne podejście Małgosi do pracy ze mną urzekło mnie od samego początku. Moje potknięcia były rozumiane i przede wszystkim wspierane przez Gosię, która wychodziła moim potrzebom naprzeciw. Proponowała dodatkowe spotkania, rozwiązania problemów, sugerowała, co można zrobić, aby pójść do przodu z tematem. Bardzo doceniam inicjatywę Gosi. Proaktywna postawa powinna charakteryzować każdą wirtualną asystentkę. I taka właśnie jest Gosia: proaktywna, dokładna, zaangażowana, rozwiązująca problemy tu i teraz. Polecam współpracę z Małgosią przedsiębiorczyniom, które realizują swoją ścieżkę rozwojową i brakuje im rąk do pracy przy: budowaniu stron sprzedażowych, umieszczaniu i opisywaniu produktów do sklepu, tworzeniu grafik, rozwiązywaniu bieżących problemów, których jest bez liku w biznesie online. Newsletter? To dla Małgosi żaden problem - potrafi segmentować, grupować, planować. Oj, czego ta Gosia nie potrafi 🙂 a jak czegoś nie potrafi, to się nauczy (jak sama mówi) i to potwierdzam! Jestem wdzięczna, że mogłam pracować z Gosią.
Potrzebowałam osoby, która zajmie się moimi mediami społecznościowymi w taki sposób aby całość wyglądała profesjonalnie, stworzone treści były wykorzystane jak najlepiej tzn. rozdystrybuowane we wszystkich moich kanałach komunikacji i najważniejsze, abym nie musiała tym za wiele myśleć. Obecnie całość wygląda tak, że planuję i nagrywam filmy na YT, zajmuje mi to ok. 2-3h w miesiącu a całą resztą zajmuje się Pani Małgosia. Oszczędzam masę czasu, a to jest wg mnie nieocenione. Pani Małgosia jest niesamowicie zorganizowana, poukładana, samodzielna i twórcza. Wszystko odbywa się tak jak tego pragnęłam a jednocześnie przy moim minimalnym zaangażowaniu. Panią Małgosię poleciłabym wszystkim, którzy chcą w spokoju zając się rozwojem biznesu a niestety nie mają do tego przestrzeni bo są zalewani masą drobnych ale ważnych spraw. Dzięki jej pomocy działania na social media są regularne i wszystko nabrało pędu. Jestem przeszczęśliwa 😊

KONTAKT

Potrzebujesz wsparcia prawej ręki biznesu on-line?