o mnie Małgosia Łapiuk

Cześć, nazywam się Małgosia Łapiuk

Sprawiam, że prowadzenie Twojego biznesu staje się łatwiejsze.

Wspieram przedsiębiorcze kobiety w prowadzeniu biznesu on-line. 

Sprawiam, że mogą skuteczniej realizować swoje cele biznesowe, nie rezygnując z pełnienia innych ról w życiu. Dzięki mnie ich plany przechodzą szybciej do fazy realizacji. 

Opowiem Ci trochę o sobie i o tym dlaczego zostałam wirtualną asystentką.

Przez 11 lat pracowałam w urzędzie i byłam przekonana, że lepszej pracy nie mogłam sobie wymarzyć. No wiesz, stała pensja, stabilizacja, generalnie spokój. Aż nadszedł taki moment, w którym poczułam, że stoję w miejscu, a ta praca nie daje mi żadnych perspektyw.

Wyobraziłam sobie siebie za 20 lat siedzącą przy tym samym biurku i wykonującą te same zadania i … byłam przerażona. Zaczęłam więc szukać pomysłu na siebie. Zajęcia, które byłoby wyzwaniem i motorem do ciągłego rozwoju, a jednocześnie pozwalało mi realizować moją potrzebę bycia potrzebnym

No i znalazłam. 

Skończyłam kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja i oto jestem. Przy okazji odkryłam na nowo moją pasję – pisanie. Piszę więc dla klientów i na razie „do szuflady”. 

Wspieranie przedsiębiorczych osób, udział w ich fantastycznych projektach, odkrywanie nowych możliwości i poszerzanie granic tego, co uznawałam za niemożliwe, daje mi radość i satysfakcję, której dawno już nie czułam. A to pozwala mi realizować zadania z pasją i zaangażowaniem. 

Wierzę, że dobrą współpracę buduje się na zaufaniu. Dlatego dbam o to, by można było na mnie polegać. Nie lubię bylejakości, dlatego pracuję rzetelnie i dostarczam efekty na wysokim poziomie.

Dzięki wykształceniu prawniczemu i kilkunastoletniej pracy w urzędzie, podczas której realizowałam różne zadania – od asystenckich po kadrowo-płacowe,  profesjonalnie wesprę Cię we wszelkich zadaniach administracyjno-biurowych. 

Natomiast ukończony kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja pozwala mi sprawnie i z korzyścią dla Ciebie posługiwać się narzędziami ułatwiającymi pracę i pozwalającymi prowadzić biznes w świecie online.

Zaproś mnie do swojego projektu i sprawdź, co możemy razem osiągnąć.

Opinie klientów

Współpraca z Małgosią przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Wykonała dla mojej firmy szczegółowy research, zajęła się korespondencją mailową i telefonicznym kontaktem z potencjalnym klientem. Przez cały okres współpracy otrzymywałam raporty o wynikach zadań. Ona sama również wychodziła z inicjatywą sposobów wykonywania powierzonych jej prac. Zdecydowanie polecam współpracę z Małgosią.
Kobieta w okularach
Paula Nawrocka
Lingua Stricte Szkolenia Językowe
Małgosia wykonuje dla mnie różne zadania związane z Wirtualną Asystą. Nigdy mnie nie zawiodła. Wszystkie prace dowiezione są na czas i na najwyższym poziomie. To bardzo uzdolniona osoba o wielu talentach. Główny zasób - copywriting. Ale i inne zadania mogę jej polecić w ciemno. Polecam współpracę z nią na wielu poziomach!
Ela Wolińska
Pomoc Dla Biznesu
Miałem przyjemność korzystać z usług Pani Małgosi jako Wirtualnej Asystentki. Pani Małgosia cechuje się dokładnością i kreatywnością podczas realizacji zleconych zadań. Nie tylko należycie wykonuje przekazane obowiązki, ale sama potrafi dostrzec problemy i zasugerować ich rozwiązanie. Jest otwarta na informację zwrotną odnośnie swoje pracy. Ponadto ceniłem sobie szybki i rzeczowy kontakt. Pani Małgosia to rzetelny i odpowiedzialny współpracownik. Polecam!
Piotr Kukuła
Piotr Kukuła
Kierunek Wschód Szkoła Językowa
Współpracuję z Małgosią już od kilku miesięcy. Zawsze mogę na niej polegać. Jest osobą niezwykle terminową i zaangażowaną we wspólne cele zespołu. Jej mocną stroną jest copywriting - posiada niezwykłą zdolność do tworzenia lekkiej w odbiorze treści. Świetnie sprawdza się również w innych zadaniach, czy to administracyjno-biurowych, czy związanych z działaniami w social mediach. Mogę z czystym sumieniem polecić ją do współpracy każdemu, kto szuka osoby w pełni odpowiedzialnej za swoje zadania.
Elżbieta Zielińska
VAssistance
Współpraca z Małgosią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Małgosia jest wyjątkową osobą i współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Jestem mamą dwójki dzieci, gdyby nie Małgorzata mój fanpage na Facebooku i newsletter świeciłby pustkami. A blog nie miałby nic wspólnego z SEO. Dzięki Małgosi sprzedaż moich kalendarzy przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, wszystko dzięki harmonogramom postów sprzedażowych, treści maili, które dla mnie zaplanowała. W końcu wszystko ma ręce i nogi. Z pewnością otworzyła mi się oczy na szereg możliwości rozwoju mojej małej firmy, których wcześniej nie dostrzegałam, za co jestem Małgosi bardzo wdzięczna!
Daria Wilkinson
Bliżej Polskiej Sobotniej Szkoły