Zautomatyzuj swój biznes i zacznij zarabiać więcej, pracując mniej.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i jak to zrobić, to dobrze trafiłaś. Stworzę dla Ciebie prosty lejek z ofertą jednorazową lub pomogę Ci przeprowadzić wydarzenie sprzedażowe. 

Chcesz wreszcie...

uwolnić swój czas, by móc robić to, w czym jesteś najlepsza i co kochasz?

zacząć sprzedawać swoje produkty cyfrowe i zarabiać więcej?

przestać zajmować się technikaliami, a skupić się na świetnym przygotowaniu merytorycznym kampanii i swojej oferty?

bez spiny i chaosu zaplanować i przeprowadzić wydarzenie sprzedażowe typu webinar lub wyzwanie?

Oczywiście, że...

Możesz dalej prowadzić swój biznes tak, jak do tej pory, przeprowadzając raz po raz wyczerpujące kampanie promocyjne w mediach społecznościowych. Możesz dalej sama próbować ogarnąć wszystkie zadania związane z ich zorganizowaniem i tonąć w chaosie i frustracji. Możesz uczyć się obsługi MailerLite, tworzenia stron sprzedażowych. Możesz sama zajmować się wszystkimi technikaliami. Lub wciąż przekładać na liście TO DO zaplanowanie i wdrożenie automatyzacji. Nie mówię, że nie. 

Pytanie tylko, czy masz na to czas i energię?   

Wyobraź sobie, że...

Możesz pracować spokojnie i bez pośpiechu, robiąc to, w czym jesteś najlepsza.

Twoja list e-mail wciąż rośnie, a do sklepu systematycznie wpadają nowe zamówienia.

Podczas kampanii sprzedażowych Twoich kursów i programów on-line z łatwością osiągasz swoje cele sprzedażowe, dzięki przemyślanym i poukładanym działaniom.

Osiągasz określony efekt finansowy dzięki świetnie poprowadzonemu wydarzeniu sprzedażowemu i skutecznej sekwencji sprzedażowej.

Brzmi dobrze?

Chcesz sprzedawać w mailach na autopilocie lub podczas kampanii promocyjnej?

Sprzedawaj na automacie swoje produkty cyfrowe

Dzięki prostej ścieżce klienta, połączonej z ofertą jednorazową, możesz sprzedawać swoje produkty cyfrowe bez Twojego stałego zaangażowania.

Przeprowadź skuteczne wydarzenie sprzedażowe

Zaprojektuj wydarzenie i sekwencję maili sprzedażowych, by wypromować i sprzedać swój produkt cyfrowy. Z łatwością zrealizuj swój cel finansowy.

Kim jestem?

Nazywam się Małgosia Łapiuk i jestem specjalistką od e-mail marketingu.

Pomagam przedsiębiorczyniom wykorzystać listę mailingową do budowania głębszej relacji z odbiorcami, dzięki czemu mogą z łatwością sprzedawać swoje produkty i usługi bez ogromnych zasięgów i ciągłej obecności w mediach społecznościowych.

Od 4 latach wspieram kobiety w rozwoju ich biznesów on-line, jako ich prawa ręka. W tym czasie miałam okazję pracować przy kilkunastu kampaniach sprzedażowych, podczas których wykorzystywałyśmy e-mail marketing. 

Stworzyłam skuteczne ścieżki zapisu na newsletter dla moich klientek i pomogłam ułożyć im plan komunikacji w newsletterze, dzięki któremu nie muszą wciąż się zastanawiać, o czym mają w nim napisać.

Jestem oficjalnym ekspertem MailerLite, a także ukończyłam kurs Mailketing. Z ogromną pasją poszerzam swoją wiedzę na temat marketingu internetowego i prowadzenia biznesu on-line, by jeszcze skuteczniej wspierać moje klientki.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc!

Zapis na listę mailingową z ofertą jednorazową

Nie chcesz być uwiązana do swojego biznesu?  Potrzebujesz więcej swobody i przychodów, które nie są uzależnione od tego, ile pracujesz? Masz produkty, które pomogłyby Ci więcej zarabiać i uwolnić się nieco od ciągłej pracy, ale nie masz czasu ich aktywnie sprzedawać?

Prosty lejek automatyczny z ofertą jednorazową jest właśnie dla Ciebie. 

Ustawię dla Ciebie skuteczny lejek (ścieżkę klienta), który będzie sprzedawał Twoje produkty elektroniczne, nawet kiedy Ty odpoczywasz. 

Co zyskasz?

Cena: 1500 zł 

Czujesz, że to jest właśnie to, czego potrzebujesz? Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną konsultację. To nic nie kosztuje, a i Ty i ja upewnimy się, czy jest nam ze sobą po drodze. 

Skuteczne wydarzenie sprzedażowe typu wyzwanie lub webinar

Zorganizuj skuteczne wydarzenie sprzedażowe z lekkością i bez spiny. Skup się na merytorycznej części Twojego webinaru lub wyzwania i z sukcesem zamień swoich odbiorców w oddanych klientów. 

Ja zajmę się techniczną i organizacyjną stroną Twojego eventu.

Pokażę Ci krok po kroku co i kiedy powinno zostać zrobione. Przestanie Cię przerażać ilość rzeczy do zrobienia. Dzięki mojemu wsparciu przeprowadzisz swoje wydarzenie sprzedażowe bez presji i stresu, że coś nie wyjdzie, że o czymś zapomniałaś. 

Chcesz łatwo i bez stresu przeprowadzić wydarzenie sprzedażowe? 

Skuteczne wydarzenie sprzedażowe jest właśnie dla Ciebie. 

Co zyskasz?

Cena: 2200 zł 

Czujesz, że to jest właśnie to, czego potrzebujesz? Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną konsultację. To nic nie kosztuje, a i Ty i ja upewnimy się, czy jest nam ze sobą po drodze. 

Miłe słowa moich klientek

Profesjonalne podejście Małgosi do pracy ze mną urzekło mnie od samego początku. Moje potknięcia były rozumiane i przede wszystkim wspierane przez Gosię, która wychodziła moim potrzebom naprzeciw. Proponowała dodatkowe spotkania, rozwiązania problemów, sugerowała, co można zrobić, aby pójść do przodu z tematem. Bardzo doceniam inicjatywę Gosi. Proaktywna postawa powinna charakteryzować każdą wirtualną asystentkę. I taka właśnie jest Gosia: proaktywna, dokładna, zaangażowana, rozwiązująca problemy tu i teraz. Polecam współpracę z Małgosią przedsiębiorczyniom, które realizują swoją ścieżkę rozwojową i brakuje im rąk do pracy przy: budowaniu stron sprzedażowych, umieszczaniu i opisywaniu produktów do sklepu, tworzeniu grafik, rozwiązywaniu bieżących problemów, których jest bez liku w biznesie online. Newsletter? To dla Małgosi żaden problem – potrafi segmentować, grupować, planować. Oj, czego ta Gosia nie potrafi 🙂 a jak czegoś nie potrafi, to się nauczy (jak sama mówi) i to potwierdzam! Jestem wdzięczna, że mogłam pracować z Gosią.

Paulina Sapoń

Neurony Szaleją

Współpraca z Małgosią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Małgosia jest wyjątkową osobą i współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Jestem mamą dwójki dzieci, gdyby nie Małgorzata mój fanpage na Facebooku i newsletter świeciłby pustkami. A blog nie miałby nic wspólnego z SEO. Dzięki Małgosi sprzedaż moich kalendarzy przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, wszystko dzięki harmonogramom postów sprzedażowych, treści maili, które dla mnie zaplanowała. W końcu wszystko ma ręce i nogi. Z pewnością otworzyła mi się oczy na szereg możliwości rozwoju mojej małej firmy, których wcześniej nie dostrzegałam, za co jestem Małgosi bardzo wdzięczna!

Daria Wilkinson

Bliżej Polskiej Sobotniej Szkoły
Areleta Zuzana Tudrujek - coach

Zdecydowałam się na współpracę z Małgosią, ponieważ potrzebowałam wsparcia w stworzeniu newslettera, ustawienia systemu mailingowego oraz zbudowania strony z zapisem na bezpłatny webinar, a także strony z osadzonym już webinarem. To była bardzo dobra decyzja! Dzięki Małgosi mam założone i skonfigurowane konto w MailerLite, newsletter, stronę zapisu i stronę lądowania do webinaru oraz podpiętą politykę prywatności. Małgosia dała mi także wsparcie poprzez polecenie osób, które wykonują pracę poza jej ofertą, a które były mi potrzebne. Także, o co zapytałam, to miałam konkretne wskazówki. Polecę współpracę z Małgosią moim klientkom, które starują w biznesie online, bo mam świadomość tego, że taka współpraca jest bardzo wspierająca, można zająć się swoim biznesem, a nie technikaliami, to bardzo przyspiesza proces. Mam 10-letnie doświadczenie w biznesie, ale online to dla mnie nowość. Czuję wielką ulgę, że jest ktoś taki jak Małgosia, która jest kompetentna, ma wiedzę i pamięta o wszystkich kwestiach prawnych. Nie czuję się z tym wszystkim sama.

Arleta Zuzanna Tudrujek

Life&Business Coach

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Na początku współpracy pobieram opłatę w wysokości 40% ceny usługi, na jej zakończenie – wysokości 60%.

 Termin płatności to 7 dni.

Ponieważ sprzedaję swoje usługi i wiedzę w formie wykonania ustalonych zadań online – nie przyjmuję zwrotów po akceptacji klienta. Oczywiście masz możliwość 2-3 rewizji naszego projektu.

Tak, oczywiście. Moja standardowa stawka godzinowa przy realizacji zadań związanych z e-mail marketingiem to 150 zł brutto. 

W zależności od usługi:

  • Prosty lejek z OTO – 4-5 tygodni
  • Wyzwanie sprzedażowe 4-5 tygodni

Niepotrzebnie!

Otrzymasz ode mnie wszystkie wskazówki, co do tego jak dane zadanie ma zostać wykonane.

Nie ma się czego bać – w razie pytań – jestem dostępna mailowo podczas naszej współpracy.

Pracuję z osobami, które sprzedają swoje usługi i produkty oparte o dzielnie się wiedzą. Abyśmy mogły zacząć współpracę musisz mieć już zbudowane fundamenty swojego biznesu, czyli określonego idealnego klienta oraz ofertę usług i produkty cyfrowe. 

Niestety, nie jestem aż tak wszechstronna 😉 Lead magnet, produkt do oferty jednorazowej będziesz musiała przygotować sama. Podobnie teksty na strony (w tym przypadku mogę Ci jedynie wskazać, jakie elementy treści powinny się na nich znaleźć lub polecę Ci copywritera).  

Niestety nie, ale mogę polecić Ci specjalistę w tym zakresie. 

Jeśli masz dodatkowe pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi – wyślij do mnie maila – postaram się na nie odpowiedzieć.

Jesteś gotowa na kolejny krok?

Wypełnij formularz

    Jaka oferta Cię interesuje?

    Czy sprawdziłaś moją stronę z ofertą i znasz moje ceny i pakiety?

    Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.