Ty też możesz zostać wirtualną asystentką i pracować na własnych zasadach - przekonaj się sama.

Bezpłatne szkolenie dla osób, które chciałby pracować jako wirtualna asystentka, ale nie wiedzą, jak zacząć i czy zawód ten jest dla nich odpowiedni.

Dzięki szkoleniu Jak zostać wirtualną asystentką przekonasz się, że Ty również możesz działać jako wirtualna asystentka, nawet jeśli wydaje Ci się, że startujesz od zera.

Koniec gdybania, przejdź do działania —
zostań wirtualną asystentką i pracuj, kiedy chcesz i skąd chcesz.

Wiele z nas dochodzi do takiego etapu w swoim życiu, w którym czuje, że nadszedł czas na zamianę. Ale często nie wiemy, jak się do tej zmiany przymierzyć. Czy kierunek, o którym myślimy, jest właściwy i dla nas odpowiedni?

Obejrzyj bezpłatne szkolenie i przekonaj się, czy zawód wirtualnej asystentki jest tym, czego szukasz i czego potrzebujesz, by wreszcie żyć i pracować na własnych zasadach.

Podczas szkolenia dowiesz się:

Zobacz opinie po moich szkoleniach

Cześć! Nazywam się Małgosia Łapiuk i jestem PRAWĄ RĘKĄ BIZNESÓW ON-LINE.

Jeszcze niedawno byłam w tym samym miejscu co Ty.

Po 11 latach pracy w urzędzie szukałam pomysłu na siebie i zastanawiałam się, czy sprawdzę się jako wirtualna asystentka.

Na szczęście mimo obaw i wątpliwości podjęłam decyzję, że spróbuję zmienić moje życie zawodowe.

Od pięciu lat pracuję jako wirtualna asystentka i dziś mam kilka długoterminowych współprac i zdarza mi się odmawiać nowym klientom.

Chcę pokazać innym kobietom, że mogą zmienić swoje życie i zostać wirtualną asystentką, nawet jeśli wydaje im się, że startują od zera.

Zapraszam Cię na szkolenie, podczas którego podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Pokażę Ci, jak wiele ma do zaoferowania zawód wirtualnej asystentki i udowodnię Ci, że możesz się w nim odnaleźć, nawet jeśli wydaje Ci się, że nic nie umiesz.

Zapisz się, by otrzymać dostęp do szkolenia
Jak zostać wirtualną asystentką?

.
szkolenie jak zostać wirtualną asystentką