Obejrzyj nagranie szkolenia

Jak zostać wirtualną asystentką?

Dostęp do nagrania masz jeszcze przez:

Odtwórz wideo

Czego się dowiesz:

 • Kim jest wirtualna asystentka?
 • Jakie są rodzaje specjalizacji?
 • Jakie są przykładowe zadania wirtualnej asystentki?
 • W jaki sposób możesz pracować jako wirtualna asystentka?
 • Jak wejść do zawodu wirtualnej asystentki?
 • Jak zacząć działać, by zostać wirtualną asystentką?
 • Gdzie szukać klientów?

Jeśli chcesz naprawdę zacząć działać jako wirtualna asystentka i zdobyć satysfakcjonujący zawód, który da Ci niezależność i możliwość rozwoju to ...

czytaj dalej, bo mam dla Ciebie ekstra propozycję.

Zapraszam Cię do programu, który pomoże Ci zacząć wreszcie działać jako wirtualna asystentka.

Dołącz do WAkademii. Zostań wirtualną asystentką i pracuj kiedy chcesz i z kim chcesz.

To program, który pozwoli Ci przejść od gdybania do działania i zostać wirtualną asystentką,
nawet jeśli wydaje Ci się, że starujesz od zera.

Pokażę Ci, jak w oparciu o Twoje mocne strony stworzyć ofertę usług i zacząć zdobywać klientów. ​

Jako subskrybentka mojego newslettera, tylko przez 5 dni, możesz dołączyć do warsztatów w wyjątkowej cenie 697 zł zamiast 1197 zł i zacząć z pewnością siebie działać i zdobywać klientów, jako wirtualna asystentka.

Jak teraz wygląda Twoje życie?

Jak długo zamierzasz tkwić w tej sytuacji?

Co musi się stać, byś postawiła siebie na pierwszym miejscu?

Dlaczego masz pozwalać, by to inni decydowali o tym, jak ma wyglądać Twoja praca, zarobki i życie?

Gdzie podział się Twój entuzjazm, ambicja i chęć do działania?

Czy naprawdę tego właśnie chcesz dla siebie?

Byłam w tym samym miejscu co Ty.

Przez kilkanaście lat pracowałam na etacie.

Wydawało mi się, że to szczyt marzeń. Bezpieczna i stabilna praca.

Z czasem jednak okazało się, że to wcale nie taki “miód”.

Kultura organizacji i otaczający mnie ludzie sprawiali, że gasłam, gnuśniałam i etat zaczynał mnie coraz bardziej uwierać.

Wypaliłam się.

A gdy pojawiły się dzieci, było tylko gorzej.

Czułam się rozdarta. Siedziałam w biurze do 15.30, mimo skończonych zadań, z poczuciem, że ten czas mogłabym spożytkować lepiej.

Znasz to?

Twoje życie może wyglądać inaczej.

Możesz pracować na własnych zasadach i być niezależna.

Zastanawiasz się, jak wymyślić się na nowo?

Skoro od tylu lat robiłaś, to co robiłaś i tylko to umiesz?

Wiem, że masz obawy i wątpliwości. Też je miałam.

Ale nie ma zmiany bez zmiany.
Działaj mimo lęku i kreuj własną rzeczywistość.

Chcesz:

Wyznacz cel, opracuj plan jego realizacji i działaj.

Wiem, że Internecie jest mnóstwo informacji o zawodzie wirtualnej asystentki, ale to może jeszcze bardziej potęgować Twoją niepewność i chaos w Twojej głowie.

Bo jak z tego wszystkie wyłuskać to, co jest naprawdę ważne?

Jak poukładać to w sensowną ścieżkę, która zaprowadzi Cię do celu?

Jak i od czego zaczać?

Im więcej myślisz, czytasz i szperasz, tym więcej masz wątpliwości…

Dlatego mam dla Ciebie rozwiązanie.

Program rozwojowy WAkademia

WAkademia to program, który pomoże Ci przejść od gdybania do działania i krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki zawodu.
Stworzysz swoją ofertę usług wirtualnej asystentki i zaczniesz zdobywać klientów, by wreszcie móc pracować w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach.

WAkademię zakończysz z:

Zobacz opinie uczestniczek:

Od kilkudziesięciu lat pracuję jako urzędnik. Moim wyzwanie obecnie jest zbyt mało czasu dla dzieci. Problemem są też sztywne godziny pracy i długi dojazd oraz brak możliwości rozwoju. Zdecydowałam się dołączyć do WAkademii, bo zobaczyłam w tym szansę na odmianę swojego życia. Przekonał mnie sposób bycia Małgosi – jej cierpliwość, życzliwość i posiadana wiedza. Udział w programie dał mi ogrom wiedzy, narzędzi do zmiany pracy. Dodał trochę wiary w siebie i odwagi. Bardzo cenne była dla mnie konkretna wiedza, tutoriale pokazujące jak obsługiwać programy – sama nigdy bym się nie odważyła szukać, poznawać na własną rękę. Bardzo pomocne było pozytywne nastawienie Małgosi i jej wiara w to, że mogę coś osiągnąć. Polecam WAkademię osobom, które chciałyby zostać wirtualnymi asystentkami, a nie wiedzą jeszcze, z czym się to wiąże, lub potrzebują wdrożenia. Nawet, jeśli ostatecznie nie zdecydowałyby się zmienić pracy, zdobyta na tym szkoleniu wiedza, będzie przydatna w życiu prywatnym.

Urszula Kowalska

Pracuję na etacie w administracji. Moim wyzwaniem był brak umiejętności, jeżeli chodzi o świadczenie usług oferowanych przez WA. WAkademia to drugi kurs, w którym uczestniczę – w poprzednim było bardzo dużo ogólnej wiedzy, zaś to, co moim zdaniem najważniejsze – oferta zostało potraktowane bardzo pobieżnie. WAkadaemia to strzał w 10 ze względu na liczne sesje mentoringowe, bardzo duży nacisk na ofertę WA. WAkademia dała mi pewność, że dam sobie radę jako WA. Kończę z przeświadczeniem, że to były dobrze zainwestowane pieniądze. Najbardziej wartościowa lekcja to ta o ofercie oraz o poszczególnych etapach współpracy z przedsiębiorcą. Polecam WAkademię każdemu, kto myśli o rozpoczęciu pracy jako WA.

Anna Zywer

Obecnie jestem audytorem wewnętrznym w instytucji finansowej oraz księgową w stowarzyszeniu.
Miałam i nadal mam dość pracy w korpo. Szukałam ścieżki dla siebie i przypomniałam sobie o swoim projekcie Wirtualnej Asystentki sprzed siedmiu lat. Dużo zmieniło się od tego czasu, więc przed podjęciem się wdrożenia w życie projektu postanowiłam zaczerpnąć wiedzy o aktualnych narzędziach, zadaniach i ogólnej sytuacji w Świecie WA. Zdecydowałam się dołączyć do WAkademii, bo zauroczyła mnie naturalność, autentyczność prowadzącej szkolenie, które mogłam zaobserwować podczas spotkań organizowanych na FB. Dzięki udziałowi w programie zyskałam ogromną wiedzą na temat świata WA, narzędzi, klientów. Również poczucie tego, że idę dobrą ścieżką. Bardzo cenne dla mnie w programie były szczegóły dotyczące narzędzi, sposobów pozyskiwania klientów, przykłady, plany działania, plany postów. Nie spodziewałam się aż tak wielkiej dawki wiedzy. Polecam udział w WAkademii każdej osobie, która się jeszcze waha, która się zastanawia, czy to jest dla niej. Osobom, które szukają swojego miejsca w świecie 🙂

Elżbieta Henc

WirtuElka

Obecnie stałam się nauczycielką swoich dzieci, ponieważ rozpoczęliśmy w tym roku szkolnym edukację domową. W międzyczasie próbuję się przebranżowić, ale na razie priorytetem jest wejście w rytm ED i niespalenie się na egzaminach.
Mój problem polega, wciąż, na tym, że potrzebuję pracy z domu, ale takiej, w której sama będę mogła ustalić swój czas pracy. Zdecydowałam się dołączyć do WAkademii, ponieważ warsztaty sprzedażowe były bardzo dobre, nienachalne, merytoryczne i jako odbiorca nie czułam się zmuszana do zakupu kursu 😀 Dla kogoś, kto zna już pewne narzędzia, albo ma jakiekolwiek pojęcie o biznesie online, te treści były na pewno bardzo pomocne i wyjaśniały wiele zagadnień. Dzięki czemu, po samodzielnym ich zgłębieniu, mógłby w zasadzie próbować swoich sił jako WA. Ja nie miałam tego czasu, ani żadnego pojęcia o wielu kwestiach, dlatego zdecydowałam się dołączyć do WAkademii 🙂
Kończę program z ogromną wdzięcznością, ale trochę z niedosytem, który wynika z mojego braku czasu, albo słabej jego organizacji. Ale wiem już, co muszę zrobić, mam mapę z legendą i instrukcją nawigowania 🙂 WAkademia prowadzi krok po kroku od uświadomienia sobie swoich mocnych stron, talentów, zasobów, poprzez meandry różnego rodzaju zadań, które wykonuje wirtualna asystentka, badanie grupy docelowej, do stworzenia sylwetki swojego klienta idealnego i oferty, którą śmiało może mu przedstawić. Konstrukcja kursu jest przejrzysta, spójna i bogata w szczegóły. Więc tylko zasiąść przed monitorem i czerpać :). A potem wdrażać. Polecam WAkademię matkom, które nie chcą wracać na etat, bo ich obecność przy dzieciach jest dla nich ważna. Tego typu szkolenia powinny odbywać się w PUPach 😀

Amelia Olszewska

Pracuję na etacie jako kadrowa jednocześnie wkraczam w świat onlinu i próbuję działać jako wirtualna asystentka. Do dołączenia do WAkademii przekonała mnie osoba prowadzącej i autorki programu. Jej sposób przekazu, energia, wiedza, doświadczenie. Przekonały mnie ostatecznie warsztaty prowadzone przez Małgosię przed rozpoczęciem kursu. W WAkademii nauczyłam się wiele. Przede wszystkim poznałam te zagadnienia, które mnie interesowały szczególnie, nad którymi się zastanawiałam, a tylko w takim programie mogłam to uzyskać. Najbardziej wartościowe były dla mnie zadania praktyczne do wykonania i feedback Małgosi Możliwość zadawania pytań, spotkania mentoringowe. Polecam szczerze każdemu, kto chciałby pójść w kierunku wirtualnej asysty. Na kursie Małgosi Łapiuk dowiesz się wszystkiego, co najistotniejsze, bez lukru, uczciwie, po kolei wprowadzi Cię w arkana zawodu. Dostaniesz masę ciekawych i przydatnych materiałów, wskazówek. Będziesz miała możliwość przećwiczyć kilka zadań najczęściej wykonywanych przez WA, przygotować swoją ofertę, poddać ją ocenie profesjonalistki i poczujesz gotowość do wyjścia w świat ze swoimi usługami.

Beata Nalewajk

Wsparcie biznesów on-line

Jestem od września Wirtualną Asystentką. Zaczęłam we wrześniu z jednym klientem. W zeszłym tygodniu podpisałam umowę i rozpoczęłam współpracę z drugim a z trzecim mam umówioną rozmowę.

Znałam już różne narzędzia i wiedziałam, jak pracować, ale zupełnie nie wiedziałam jak i gdzie się promować, jak zdobywać klientów, jak dotrzeć do grupy docelowej. Zdecydowałam się na udział w WAkademii w nadziei, że pomoże mi zdobyć przewagę na “tanią konkurencją”, która zalewa rynek.

Dzięki WAkademii mam “grupę wsparcia” – “polubiamy” swoje posty, polecamy się klientom. Jest zapytać kogo o opinię i się poradzić.

Dowiedziałam się, jakie są popularne i przydatne narzędzia dla Wirtualnej Asystentki. W niektórych przypadkach nauczyłam się z nich korzystać. Zdobyłam cenną wiedzę o tym jak zdobywać klienta, jak przygotować ofertę. Jakie podjąć kroki by osiągnąć sukces.

Polecam WAkademię osobom, które są ze swojej obecnej sytuacji niezadowolone a mają jakąś podstawową wiedzę dotyczącą administracji.

Agnieszka Nowak

Twoja Wirtualna Asystentka

Wyobraź sobie, że:

Wykonujesz zadania, które lubisz.

Otaczają Cię ludzie o podobnych wartościach, z którymi praca to czysta przyjemność.

Sama kształtujesz swoje wynagrodzenie.

Codziennie z radością siadasz do zadań. A jeśli masz gorszy dzień lub dziecko jest chore, to nikogo nie musisz prosić o wolne.

Sama decydujesz o tym, kiedy i ile pracujesz. Chcesz pójść przed południem na spacer? To idziesz i nikomu nic do tego.

Nie tracisz codziennie czasu na dojazdy do pracy. Nie stoisz w korkach i nie wydajesz kasy na paliwo czy bilety.

Nie jesteś przywiązana do miejsca pracy, więc możesz po prostu wziąć laptop i pracować w parku lub kawiarni.

Wystarczy, że podejmiesz decyzję, że tego właśnie chcesz dla siebie, a ja pokażę Ci, jak po to sięgnąć.

Życie w 10% składa się z tego, co nam się przytrafia, a w 90% z tego, jak na to reagujemy.

Trafiłaś tu, na tę stronę. Co zrobisz?

Kim jestem i dlaczego ja?

Cześć! Nazywam się Małgosia Łapiuk i jestem PRAWĄ RĘKĄ BIZNESÓW ON-LINE.

Jeszcze niedawno byłam w tym samym miejscu co Ty.

Przez 11 lat pracowałam w urzędzie i byłam przekonana, że lepszej pracy nie mogłam sobie wymarzyć. No wiesz, stała pensja, stabilizacja, generalnie spokój. Aż nadszedł taki moment, w którym poczułam, że stoję w miejscu, a ta praca nie daje mi żadnych perspektyw.

Wyobraziłam sobie siebie za 20 lat siedzącą przy tym samym biurku i wykonującą te same zadania i … byłam przerażona.

Zaczęłam więc szukać pomysłu na siebie. Zajęcia, które byłoby wyzwaniem i motorem do ciągłego rozwoju, a jednocześnie pozwalało mi realizować moją potrzebę bycia potrzebnym.

Zastanawiałam się, czy sprawdzę się jako wirtualna asystentka.

Na szczęście mimo obaw i wątpliwości podjęłam decyzję, że spróbuję zmienić moje życie zawodowe.

Od czterech lat pracuję jako wirtualna asystentka i dziś mam kilka długoterminowych współprac.

Wspieranie przedsiębiorczych osób, udział w ich fantastycznych projektach, odkrywanie nowych możliwości i poszerzanie granic tego, co uznawałam za niemożliwe, daje mi radość i satysfakcję, której dawno już nie czułam.

Pracując jako wirtualna asystentka, poznałam fantastycznych ludzi, którzy mają to “coś”, co mogą dać innym. “Coś” co zaspokaja potrzeby, rozwiązuje problemy, zmienia życie.

I jaram się jak pochodnia, gdy mogę uczestniczyć w ich projektach, obserwować jak rozwija się ich biznes i jak dają wartość swoich odbiorcom.

Zobacz opinie o współpracy ze mną:

Chcę pokazać Ci, że możesz zmienić swoje życie i zostać wirtualną asystentką, nawet jeśli wydaje Ci się, że starujesz od zera.

W programie WAkademii dzielę się całą moją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam przez 4 lata pracy jako wirtualna asystentka. To połączenie wszystkiego, czego nauczyłam się w praktyce oraz podczas wszystkich kursów i programów, które przerobiłam. Znajdziesz tu mnóstwo merytorycznej wiedzy, praktyczne wskazówki, tutoriale, zadania do wykonania, przydatne tipy, a przede wszystkim wsparcie i ogrom motywacji.

Podczas WAkadamii

Opracujesz swoją ofertę usług, by zacząć zdobywać klientów

Wykonasz praktyczne zadania, które pomogą Ci nabrać pewności siebie.

Poznasz podstawowe narzędzia niezbędne w pracy wirtualnej asystentki

Nauczysz się, jak organizować swoją pracę, by działać efektywnie

Nauczysz się, jak wyceniać swoją pracę, by godnie zarabiać

Dowiesz się, jak układać współpracę z klientami, by była ona dla Ciebie satysfakcjonująca

Co otrzymasz dołączając do WAkademii:

WAkademia składa się z 6 modułów, które krok po kroku pomogą Ci zostać wirtualną asystentką.

Na początek popracujesz nad Twoim nastawieniem oraz stworzysz bazę Twoich zasobów i mocnych stron. Podpowiem Ci również, jak zaplanować rozwój swoich kompetencji wirtualnej asystentki.

Następnie poznasz narzędzia niezbędne w pracy wirtualnej asystentki oraz najczęstsze zadania, które wykonujemy, wspierając biznesy on-line. W tym czasie będziesz wykonywać praktyczne zadania, byś mogła sprawdzić, w których czujesz się najlepiej. 

Kiedy już zapoznasz się z warsztatem wirtualnej asystentki, będziesz pracować nad Twoją ofertą, którą następnie przetestujesz.

Na koniec dowiesz się, jak organizować współpracę z klientem i własną pracę.

10 lekcji, podczas których przeprowadzę Cię przez wszystkie moduły WAkademii.

6 nagrań sesji mentoringowych, podczas których omawiałam wyzwania kursantek.

Otrzymujesz dostęp do nagrań umieszczonych na platformie kursowej.

Danuta pokaże Ci, w jaki sposób stworzyć ofertę usług bazując na swoich mocnych stronach.

Dowiesz się, że każdy z nas ma inny styl myślenia i działania i jak w związku z tym możesz uzupełniać swoich klientów. 

Otrzymasz tutoriale do:

 1. Asany 
 2. Toggl
 3. Pakietu dokumentów Google
 4. Canvy
 5. Audacity
 6. Bussines Suite
 7. MailerLite
 8. WordPress + Woocommerce
 9. YouTube

Możesz mi zadać każde pytanie. Przygotuję dla Ciebie, krótkie wideo z odpowiedzią. Sprawdzę Twoje zadania domowe i udzielę wskazówek. 

Stworzyłam społeczność kursantek na Discordzie, gdzie wspieramy się, świętujemy swoje sukcesy.

Będziesz częścią społeczności, nawiążesz znajomości z kobietami, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami i mają podobne cele i marzenia.

W grupie siła!

 • nagranie szkolenia Skuteczny zapis do newslettera (147 zł)
 • szablony projektów do Asany (wartość: 59 zł)
 • szablony stron www (wartość: 97 zł)
 • narzędzia do planowania własnych treści (wartość: 149 zł)
 • procedura rozpoczynania współpracy z klientem (wartość: 39 zł)
 • lista przydatnych wtyczek do Chrome (wartość: 29 zł)

Kim jest Danuta Piasecka?

Danka jest założycielką Szkoły Prezesek, przedsiębiorczynią i absolwentką studiów MBA. Wykładowczynią akademicką. Inwestorką w kobiece biznesy i mentorką biznesową.

Od 12 lat pomaga mikroprzedsiębiorcom zarabiać więcej.

Dla siebie i swoich klientów pozyskała zlecenia o łącznej wartości ponad 63 mln zł.️

Od 7 lat uczy innych, jak zarabiać więcej. Lubi to robić.

I co ważne, potrafi to robić.

Wszędzie i we wszystkich dostrzega potencjał zysku. I pokazuje, jak go wykorzystać.️

Wartość tych materiałów to ponad 8000 zł.

To mniej niż ja wydałam na kurs dla wirtualnych asystentek, program mentoringowy, program coachingowy i program rozwojowy dla wirtualnych asystentek (11 200 zł).

Ponieważ jednak wiem, jak trudno jest samemu zacząć i poukładać sobie ścieżkę wejścia do zawodu wirtualnej asystentki, a jednocześnie widzę, ile kobiet potrzebuje takiego wsparcia, to cena WAkademii jest o wiele niższa.

Opis programu WAkademii

MODUŁ 1 Ty i Twoje mocne strony

W tym module popracujemy nad Twoim nastawieniem i motywacją. Zbudujesz sobie mocne fundamenty do startu w zawodzie WA.

MODUŁ 2 Narzędziownik WA

W tym module poznasz podstawowe narzędzia przydatne w pracy wirtualnej asystentki dla biznesów on-line. Nauczysz się pracować m.in. w: Asanie, Toggl, Canvie, MailerLite, WordPress, Bussines Suite, StreamYard oraz w dokumentach Google.

MODUŁ 3 Zadania asystentki w biznesie on-line

W tym module poznasz i nauczysz się wykonywać podstawowe zadania w biznesie on-line. Dowiesz się, które z nich lubisz, a które nie.

MODUŁ 4 Oferta usług WA

W tym module określisz swoją grupę docelową. Opracujesz swoją misję i wizję. Stworzysz swoją ofertę usług, a następnie poddasz ją testom. Dowiesz się również, jak wyceniać swoją pracę.

MODUŁ 5 Zdobywanie klientów

W tym module dowiesz się, w jaki sposób promować swoje usługi i docierać do potencjalnych klientów.

MODUŁ 6 Organizacja pracy WA

W tym module dowiesz się, jak organizować współpracę z klientami i własną pracę.

Wszystko pięknie, ale czy to na pewno jest dla mnie?

WAkademia jest dla Ciebie, jeśli:

WAkademia NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Byłam tam gdzie Ty!

Kiedy 4 lata temu postanowiłam, że nie chcę już pracować w urzędzie, nie wiedziałam, co mam ze sobą począć. 

Co może robić osoba, która ma zawód urzędnik?

Trafiłam na bardzo drogi kurs dla wirtualnych asystentek, który wprawdzie wprowadził mnie w tajniki zawodu, ale nie dał mi odpowiedzi na wszystkie pytania.

Wielu rzeczy nauczyłam się już w praktyce lub na dodatkowych kursach.

To dlatego program WAkademii ułożyłam tak, byś Ty nie musiała już tracić czasu na samodzielne szukanie drogi.

Podoba Ci się, ale uważasz, że to nie jest dobry moment?

Tak, wiem, że teraz czasy są trudne. Inflacja każdemu daje się we znaki.

Ale czy naprawdę sądzisz, że kiedyś moment będzie bardziej odpowiedni?

Zawsze będziesz miała inne “ważniejsze” wydatki, DOPÓKI nie postawisz siebie na pierwszym miejscu. 

Na ile ważne jest dla Ciebie, by coś zmienić w swoim życiu?

Co musi się się stać, żebyś stwierdziła, że TY też jesteś ważna?

Ja wytrzasnęłam z podziemi 3700 zł na kurs dla wirtualnych asystentek. Tak bardzo chciałam wyrwać się z etatu.

WAkademia do koszt 697 zł.

Policz, czy tyle nie wydajesz miesięcznie na dojazdy do pracy, jedzenie do pracy, ciuchy do pracy oraz leki dla dziecka, które ciągle choruje w  żłobku lub przedszkolu? 

Teraz zainwestujesz 697 zł, a zwróci Ci się to, już przy pierwszej współpracy z klientem. 

No bo zobacz. 

Zakładając, że zaczniesz ze stawką 50 zł za godzinę i umówisz się z klientem na pakiet 10 godzin, to koszt WAkademii zwróci Ci się w pierwszych 2 miesiącach współpracy.

Czy teraz cena wydaje Ci się zbyt wysoka? 

Boisz się, że to nie dla Ciebie? Że sobie nie poradzisz?

Czy wiesz, że najczęściej wmawiamy sobie, że czegoś nie umiemy lub nie mamy do tego “smykałki”?

A wystarczy, że podejmiesz wysiłek i konsekwentnie będziesz ćwiczyć daną umiejętność.

Wszystko wydaje się trudne, dopóki nie stanie się łatwe. 

Uwierz mi. 

Po 11 latach pracy w urzędzie miałam zawód urzędnik i nie umiałam nic poza przekładaniem papierów. 

Ale dzięki chęci do nauki jestem, tu gdzie jestem.  

To dlatego w WAkademii masz moje wsparcie i przemyślany program.

Przeprowadzę Cię, krok po kroku, przez wszystkie etapy wchodzenia do zawodu wirtualnej asystentki. 

Nie tylko podzielę się moją wiedzą i doświadczeniem, ale także nauczę Cię, jak tworzyć swoją ofertę, jak wykonywać najczęstsze zadania wirtualnej asystentki, jak układać współpracę z klientem. 

Pod moim okiem będziesz wykonywać praktyczne zadania, które zlecają klienci. Dzięki temu przekonasz się, że to nie fizyka kwantowa. Zdobędziesz pierwsze doświadczenia. 

Cały czas będziesz mieć moje wsparcie i mój feedback. 

Dzięki WAkademii oszczędzisz sobie szukania informacji na własną rękę i w krótkim czasie zostaniesz wirtualną asystentką. 

Nie jesteś pewna czy ten zawód jest dla Ciebie?

Nigdy się nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz.

Nie zachęcam Cię do natychmiastowego rzucenia etatu i zakładania działalności, tak dla jasności.  Ale zrób drobny pierwszy krok.

Dołącz do WAkademii. 

Ja też nie byłam pewna, ale udział w kursie potraktowałam jako otwarcie drzwi do nowych możliwości.

Nie będę ukrywać, że również bałam się, że wydam pieniądze i nic z tego nie będzie.

Ale pomyślałam, że te 3700 zł  to inwestycja w mój rozwój.

I nawet jeśli nie zostanę wirtualną asystentką, to dostrzegę inne możliwości dla siebie.

 

Nie ma zmiany bez zmiany. Jak długo zamierzasz tkwić w miejscu?

Jak będziemy pracować w WAkademii?

Prowadzę Cię mailowo przez wszystkie lekcje w WAkademii

Pytania możesz zadawać mi na Discordzie lub mailowo, a ja udzielę Ci odpowiedzi w formie pisemnej lub krótkiego wideo

Nagrania lekcji, sesji mentoringowych oraz dodatkowe materiały znajdziesz na platformie

WAkademia

697 zł