WArsztaty Zostań Wirtualną Asystentką.

Przygotuj się krok po kroku do startu
w zawodzie.

Bezpłatny cykl WArsztatów dla osób, które chciałyby pracować jako WA, ale nie wiedzą, jak zacząć i czy zawód ten jest dla nich odpowiedni.

Dzięki WArsztatom przekonasz się, że Ty również możesz działać jako WA, nawet jeśli wydaje Ci się, że startujesz od zera. ​

19-23.08.2024 r.
codziennie o godz. 20.00

Koniec gdybania, przejdź do działania —
zostań wirtualną asystentką i pracuj, kiedy chcesz i skąd chcesz.

Wiele z nas dochodzi do takiego etapu w swoim życiu, w którym czuje, że nadszedł czas na zmianę. Ale często nie wiemy, jak się do tej zmiany przymierzyć. Czy kierunek, o którym myślimy, jest właściwy i dla nas odpowiedni?

Weź udział w cyklu bezpłatnych live’ów i przekonaj się, czy zawód wirtualnej asystentki jest tym, czego szukasz i czego potrzebujesz, by wreszcie żyć i pracować na własnych zasadach.

Podczas cyklu WArsztatów dowiesz się:

Zobacz opinie po zakończonych WArsztatach

Cześć! Nazywam się Małgosia Łapiuk i jestem PRAWĄ RĘKĄ BIZNESÓW ON-LINE.

Jeszcze niedawno byłam w tym samym miejscu co Ty.

Po 11 latach pracy w urzędzie szukałam pomysłu na siebie i zastanawiałam się, czy sprawdzę się jako wirtualna asystentka.

Na szczęście mimo obaw i wątpliwości podjęłam decyzję, że spróbuję zmienić moje życie zawodowe.

Od 2019 roku pracuję jako wirtualna asystentka i dziś mam kilka długoterminowych współprac i zdarza mi się odmawiać nowym klientom.

Chcę pokazać innym kobietom, że mogą zmienić swoje życie i zostać wirtualną asystentką, nawet jeśli wydaje im się, że startują od zera.

Zapraszam Cię na cykl WArsztatów, podczas którego podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Pokażę Ci, jak wiele ma do zaoferowania zawód wirtualnej asystentki i udowodnię Ci, że możesz się w nim odnaleźć, nawet jeśli wydaje Ci się, że nic nie umiesz.

Zapisz się dziś, by nie przegapić startu WArsztatów

.

Sprawdź tematy spotkań i terminy:

Najczęściej zadawane pytania:

Spotkania na żywo odbywają na YouTube.
Natomiast nagrania będą dostępne zarówno na YouTube, jak i na zamkniętej grupie na Facebooku. 

Tak, spotkania będą nagrywane. Każdy WArsztat będzie dostępny przez 24 godziny na grupie i na YuoTube. 
Jeśli chciałabyś otrzymać dostęp do WArsztatów na dłużej, skorzystaj z oferty, którą otrzymasz po zapisie na WArsztaty 🙂

Tak. Przed każdym WArsztatem otrzymasz przypomnienie oraz link do spotkania. 

Tak. Podczas WArsztatów po raz kolejny otworzę drzwi do mojego programu mentoringowego WAkademia, dla osób, które chciałyby wejść do zawodu wirtualnej asystentki.