Sprawdź, jak mogę pomóc Ci sprzedawać za pomocą newslettera

Zapis na listę mailingową z ofertą jednorazową

Nie chcesz być uwiązana do swojego biznesu?  Potrzebujesz więcej swobody i przychodów, które nie są uzależnione od tego, ile pracujesz? Masz produkty, które pomogłyby Ci więcej zarabiać i uwolnić się nieco od ciągłej pracy, ale nie masz czasu ich aktywnie sprzedawać?

Prosty lejek automatyczny z ofertą jednorazową jest właśnie dla Ciebie. 

Ustawię dla Ciebie skuteczny lejek (ścieżkę klienta), który będzie sprzedawał Twoje produkty elektroniczne, nawet kiedy Ty odpoczywasz. 

Co zyskasz?

Cena: 1500 zł 

Czujesz, że to jest właśnie to, czego potrzebujesz? Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną konsultację. To nic nie kosztuje, a i Ty i ja upewnimy się, czy jest nam ze sobą po drodze. 

Skuteczne wydarzenie sprzedażowe typu wyzwanie lub webinar

Zorganizuj skuteczne wydarzenie sprzedażowe z lekkością i bez spiny. Skup się na merytorycznej części Twojego webinaru lub wyzwania i z sukcesem zamień swoich odbiorców w oddanych klientów. 

Ja zajmę się techniczną i organizacyjną stroną Twojego eventu.

Pokażę Ci krok po kroku co i kiedy powinno zostać zrobione. Przestanie Cię przerażać ilość rzeczy do zrobienia. Dzięki mojemu wsparciu przeprowadzisz swoje wydarzenie sprzedażowe bez presji i stresu, że coś nie wyjdzie, że o czymś zapomniałaś. 

Chcesz łatwo i bez stresu przeprowadzić wydarzenie sprzedażowe? 

Skuteczne wydarzenie sprzedażowe jest właśnie dla Ciebie. 

Co zyskasz?

Cena: 1500 zł 

Czujesz, że to jest właśnie to, czego potrzebujesz? Umów się na bezpłatną konsultację. To nic nie kosztuje, a i Ty i ja upewnimy się, czy jest nam ze sobą po drodze. 

Newsletter w kampanii sprzedażowej

Dla kogo: dla przedsiębiorczyń, które planują sprzedaż swojego produktu cyfrowego (e-booka lub kursu) i chcą wykorzystać do tego kanał komunikacji, jakim jest newsletter

Cel: przygotowanie i zaplanowanie kampanii mailowej, dzięki której masz szansę zmaksymalizować swoje zyski.

Rezultat: zaplanowana i przygotowana kampania sprzedażowa w newsletterze. Dokładnie wiesz, kiedy i co zostanie wysłane. Nie martwisz się, że możesz nagle stracić dostęp do swojego profilu w sm i cały misterny plan sprzedaży weźmie w łeb.

Co zyskasz?

Cena: 1200 zł 

Czujesz, że to jest właśnie to, czego potrzebujesz? Umów się na bezpłatną konsultację. To nic nie kosztuje, a i Ty i ja upewnimy się, czy jest nam ze sobą po drodze. 

Wybierz termin konsultacji